ל-ZEK נוכחות בולטת בישראל מזה כעשרים שנה. רבים מעורכי הדין של המשרד מקיימים קשרים משמעותיים עם ישראל. חלקם מתגוררים בישראל מזה שנים, אחרים מבקרים בישראל לעיתים תכופות מדי שנה וכמה מהם שולטים בשפה עברית. במרץ 2013 ZEK היה המשרד הראשון שזכה להכרה הרשמית כ"משרד עורכי דין זר" בישראל על ידי לשכת עורכי הדין בישראל.

לנוכח עבודת צוות עורכי הדין המנוסה של ZEK עם לקוחות ישראלים במבנה של שכר טרחה מופחת והערכה עמוקה והיכרות עם עולם העסקים והתרבות הישראלי, ZEK הוא משרד עורכי הדין המוביל ללקוחות ישראלים עם צרכים משפטיים מתוחכמים בארה"ב. הצוות הישראלי של ZEK מורכב מעורכי דין בכירים בעלי ניסיון עבודה מרשים עבור לקוחות ישראלים, בתחומים הנדרשים לעסקים וללקוחות פרטיים ישראלים. ZEK סייעה ללקוחות ישראלים, החל מכמה מהתאגידים הגדולים בישראל ועד לאנשים בעלי שווי שוק נקי גבוה וחברות סטארט-אפ, בעניינים משפטיים רבים בארה"ב, כולל (בין היתר):

- בנקאות (כולל הגשות רגולטוריות בארה"ב, ייעוץ רגולטורי ועסקאו
הלוואות בנקאיות)

- יישוב סכסוכים מסחריים ותאגידיים (כולל ליטיגציה בארה"ב וליגיטציה חוצת גבולות, בוררות וגישור, חוות דעת מומחים ועדויות על ארה"ב, חוק, 28 USC §1782והליכי גילוי בארה"ב, היענויות לזימון צד שלישי ובעיות גילוי אלקטרוני)

- בעיות ציות ורגולציה (כולל AML, OFAC, FCPA, ADA וברוקרים)

- דיני תאגידים וניירות ערך (כולל SEC ותאגידים אחרים בארה"ב, סיוע בעסקאות מיזוג ורכישה, SOX וסוגיות ממשל תאגידי)

- הסכמים מסחריים וחוזיים מורכבים בארה"ב וחוצי גבולות

- זכויות יוצרים וסימן מסחרי

- אבטחת סייבר וביטוח סייבר

- היי-טק (כולל הקמת עסקים בארה"ב והדרכה על פעילות בארה"ב)

- עבודה ותעסוקה

- נדל"ן (כולל מימון, השקעות, רכישות והשכרה)

ארגון מחדש ופשיטת רגל

- צוואות ועיזבונות

המשרד בקיא היטב בסיוע ללקוחות זרים לנווט בשוק הישראלי הצומח. ZEK יצרה קשרים הדוקים עם עסקים ומשרדי עורכי דין מובילים ברחבי ישראל. ZEK מנצלת את הרשת הישראלית העמוקה שלה לתועלת הדדית של לקוחותיה ואנשי הקשר הישראליים של ZEK, לרבות ייעוץ וסיוע לאנשי קשר בינלאומיים המבקשים להרחיב את פעילותם ועסקיהם לישראל, או לכאלה המחפשים ייעוץ משפטי ישראלי כדי לייצג אותם בנושאים משפטיים ישראלים. ZEK מיישמת את הפעילות הישראלית שלה באמצעות Zeichner Ellman & Krause P.C. ואינה עוסקת במשפט ישראלי.